Gyertyán Balázs

„A mesterképzést vizuális kommunikáció szakirányon végeztem el, és imádtam, hogy ennek keretében művészetfilozófiát és művészettörténetet is tanulhattam. A szakdolgozatom is ilyen témában írtam, de a látóköröm bővítése szempontjából nagyon hasznos volt, hogy betekintést nyerhettem a kulturális iparágak működésébe, és megismerkedhettem a környezeti kommunikáció területével is. A KomMédián szakmai nyitottságot, proaktivitást, vitakészséget tanultam, fejlődtem az önálló és a csapatmunka terén is. Különböző projektek tervezésében és átfogó megvalósításában próbáltam ki magam, és részt vettem a Tekhné (később Vizuális kommunikációs műhely) és a KommOn Szakkollégium életében. Nagyon jó volt a közösség.”

Balázs az egyetem után egy médiaügynökségnél helyezkedett el, majd úgy döntött, hogy a hobbija lesz a főállása, így ma már professzionális bűvészként dolgozik. Az a tudás és kapcsolati tőke, amit a KomMédián szerzett, ebben is nagy segítségére van.